Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Na škole kouzel-7 díl

17. února 2011 v 0:00 | kakaryn |  Na škole kouzel
,,Klidně tě pustím, ale nejdřív tě rozmáznu po stěně, bereš?" Pak hodí hůlkou do strany na další stěnu a něco zamumlá. Letím s hůlkou. Kam ukáže Claire, tam letím já. Už mi narazila koleno, loket a málem zlomila nos. ,,Jsi blázen!" Pak do pokoje vletí Stacy. ,,Broul!" Spadnu na zem a padají na mě mrákoty. Slyším útržky vět jak Stacy domlouvá Claire. ,,Jak jsi to... Kvůli čemu... Vidíš ji... Dobře víš... Radši si jdi lehnout." Pak přispěchá ke mně. ,,Lis? Je ti něco?" ,,Pár zlomených žeber, přeražené obě nohy a otřes mozku. Nic pro vaši specializaci, doktore." ,,Pff... Pomalu omráčená na zemi a ještě si vtipkuje! Dej mi ruku." Pak vkročí do pokoje Lussy. Když uvidí mě na zemi a Claire uraženě sedět na posteli tak se zarazí. Párkrát otevře a zavře pomalu ústa, než ji dojde co se stalo. ,,Claire! Jak jsi to mohla udělat?!" A začne další hádka. Já se otočím v posteli čelem ke stěně, aby mi neviděli tvář a začnu potichu brečet. Proč se to stalo? Proč mě nenávidí? Co jsem jí udělala že je na mě taková? A se slzami na tvářích usínám.
*
,,Haló! Vstávat! Je šest! Tak vstávej!" Probouzí mě uklidňující hlas. ,,Mmm... Ještě chvilku, brácha, neotravuj..." ,,Ona je fakt natvrdlá! Vzbuď se, jinak tě přimáčknu ke stěně ještě několikrát!" Pak mi to dojde. Ne! Já jsem furt tady! Otevřu oči a protáhnu se. Čeká mě první den této školy. No potěš! Někdo zaklepe na dveře. ,,Dále, Ricku!" Rick otevře. ,,Tak co? Jste už hotový?" ,,Šípková Růža ještě spí, počkej chvilku za dveřmi." ,,Ok." Jakmile Rick odejde, začnu já: ,,Nechápu, jak jste se tak rychle převlékly," ,,To bys tady musela být trochu dýl. Brinn." Mé oblečení ze skříně vyletělo takovou rychlostí, že jsem to pomalu ani nepostřehla. Zavřela jsem oči. Svědění mi nevadilo. Když jsem je znovu otevřela, měla jsem na sobě světle modou uniformu a na hrudníku malý erb školy. Tentýž erb jsem měla i na kalhotách. ,,Ricku, můžeš!" Dveře se otevřely a Rick vstoupil. ,,Honem holky, už se řadíme." Obrátím se na Stacy. ,,Řadíme? To nejdem hned do tříd?" ,,To se dělá jen na začátku roku. Přivítají se nováčci a bla bla bla... Jako u nás, akorát v trochu větší místnosti a na škole kouzel." Zasměje se. Vystoupíme ze dveří. Claire si ještě váže kravatu a dává náramky. Je mi zní zle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓