Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Na škole kouzel -6 díl

8. února 2011 v 0:00 | kakaryn |  Na škole kouzel
,,Liso! Počkej! Ne!" Ricka nevnímám. Je mi už úplně ukradený. Vnímám pouze máchání křídel pegase, který je zrovna nade mnou. ,,Ach!" Zvolám. V tom se na mě začne pegas řítit. ,,He?! Ricku!" Odstrčí mě do trávy a přikáže: ,,Hradenn!" Pegas se zastaví těsně před Rickem a obrátí se. Jde se napást. Pak se obrátí ke mně. ,,Neudělal ti nic?" ,,Ne," řeknu. ,,v pohodě." Pomůže mi vstát. Cítím se teď dost trapně. Vkročíme do stájí. V každém boxu je jeden pegas. Někteří mají křídla, jiní roh a křídla. Projdu se celou stájí. Zastavím se u boxu s klisnou. Na čele má hvězdu. Natáhnu k ní ruku. Když mě uvidí Rick zase ke mně přes celou stáj běží. ,,Liso! Ne! To ne!!" Ale když uvidí, že klisna neprotestuje, zůstane stát na místě. Beze ptaní otevřu box. Jdu za klisnou beze strachu. Začnu ji hladit po šíji.
*
,,Jak jsi to dokázala?" Zeptal se mě Rick když jsme vycházeli ze stájí. ,,Nevím," řeknu. ,,jen jsem se chtěla spřátelit."
Opět se procházíme spleticí chodeb a kolem tolika dveří, že se mi už zase motala hlava. Přišli jsme k našim dveřím. ,,Kdyby něco, jsem v pokoji číslo 2554. Někdo tě tam dovede." Vstoupím do dveří. Claire si zase lakuje nehty. ,,Ahoj Lis, už sis vybrala pegase?" Zeptá se mně okamžitě Lussy. ,,Jasně, pojmenuju ji--" Najednou se zarazím. Žádné jméno jsem jí přece nedala! Rychle se snažím vymyslet nějaké jméno. ,,Jmenuje se Kerra." ,,Krásné jméno." ,,To určitě!" Ozve se Claire od lakování. ,,Ty drž tu klapačku, nebo předvedu to stejný jako dneska odpoledne!" Pak se ozve Lussy: ,,Už je pozdě, za chvilku bodou hlásit večerku. Já se jdu převlíct." Já začnu ze skříně vytahovat svou košili taky. ,,Tsss..." Ozve se ten hnusný hlas za mými zády. ,,Panebože, to je hnusný, taková košile..." ,,Máš s tím problém, nebo tu hádku mám odkopnout na zítřek?!" ,,Jestli chceš, můžeme se hádat třeba teď!" Vyskočí z postele a převrhne lahvičku s růžovým lakem, který se pomalu roztéká po peřině. ,,Jak chceš, ty k--" Vtom se ozve pronikavý hlas: ,,Večerka!" ,,He?! Kdo to mluví?" Otočím se. ,,To je pan Bromis, sekretář ředitele. Každý večer v deset večer oznamuje večerku pomocí kouzla. A teď mě omluvte, ještě si odskočím." U dveří se ale zarazí. ,,A... Nehádejte se!" Jakmile zaklapnou dveře, Claire vytáhne kouzelnou hůlku. ,,Co chceš s tím dělat?!" ,,Rakk s truml!" ,,Uaah!" Najednou mě tlaková vlna přitáhne ke stěně. ,,Ty jsi... parazit! Pusť mě!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Žuči,Lulu Žuči,Lulu | 27. března 2011 v 14:13 | Reagovat

Je to super, ale bylo by lepší, kdyby jsi tu přímou řeč od sebe oddělovala, někdy se v tom pomalu nevyznám,ale jinak je to super! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓