Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Dvě holky mezi dvěma kluky-6 díl

8. února 2011 v 17:13 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
Konečně jsem se odhodlala udělat další díl o životě Jany, která dnes málem o něco přijde...


Zaklepu. Otevře mi Honza. ,,Pic Jano, jdeš právě včas! Zrovna jsme si říkali že nám chybí holka, teď můžete vyrovnat skóre!" Zarazím se. ,,Jaký skóre? Co vlastně hrajete?" Honza mi nestačil ani odpovědět, když v tom se ke mně vřítila Kamča. ,,Jupí! Konečně jseš tady! To bylo supr, konečně vyrovnáme skóre, jako, kluci furt vedou!" Cítím z ní alkohol. Pak vytáhne zpoza zad láhev piva a dá ji Honzovi. ,,Ale nevypij mi všechno, nebo tě vodstřelím!" ,,Neboj, ségra!" Vstoupím do domu. Uvidím Elis, Sváťu a Simču, jak pijí o závod pivo. Na druhé straně uvidím Michala, Karla a Ondru. Taky pijí pivo o závod. Honza a Kamča si sednou proti sobě. Otevřou flašku piva. Karel odpočítává. ,,Tři, dva, jedna... Start!" Oba naráz začnou pít pivo.
*
,,A teď Jana a Michal!" Zvolá Ondra. ,,Ne! Já... Jsem už jedno kolo propila, začíná mi být blbě, ne, nehraju!" Začnu se ošívat. Michale, dělej něco, vona nechce hrát!" ,,Pojď," poposune mě směrem k pohovce. Najednou mi dojde, že nechci. ,,Ne, Michale, chováš se dost divně, jsi opilej!" Snažím se mu vykroutit. ,,Pusť mě!" Ale on mě ignoruje a bouchne se mnou o pohovku. ,,Ah! Pusť... MĚ!!" Všichni se otočí na mě. Michal ale jakoby nereagoval, stále se po mě sápe. Odstrčím ho. ,,Chováš se jako zvíře! Jdi ode mě!" Letím z pohovky pryč. S hlasitým ,,Stůj!" mě Michal chytí za zápěstí. ,,Myslel jsem, že se nebojíš," začne, ,,ale asi jsem se dost spletl!" Hodím na holky prosebný pohled, ale nereagují. Všichni jsou opilí, ti mi asi nepomůžou. ,,Michale... prosím," hodím na něho pohled vystrašeného králíka. Chytne mě ještě silněji až mi zčervená zápěstí. Své "au!" si radši nechám pro sebe. ,,Prosím... Michale prosím!" Zatáhne za mé zápěstí a přivine si mě k sobě. Taky mi šáhne na zadek. To neměl. Přiletí mu facka a on povolí. Toho já využiju a rychle běžím ke dveřím. Na věšáku popadnu mikinu a kabelku a rychle vyletím z bytu. Letím přes ulici a málem narazím do lamp kolem chodníku. Oči mám od slz. Když si pomyslím, že jsem dnes večer mohla přijít o panenství, zvedne se mi žaludek.
O panenství jsem totiž nepřišla, když jsem doučovala Michala. Když jsem ho vyzvala, zazvonil mu mobil a on musel domů. Teď naštěstí. Vždyť není nic jinýho než bídák! Hloupej chlapeček kterej si v životě prostřídal spoustu holek a nelituje toho. Bohužel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓