Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Dvě holky mezi dvěma kluky-5 díl

4. února 2011 v 13:05 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
Michal už odešel. A já prošvihla dízu. Teď je mi to ale naprosto jedno, protože on mě fakt miluje! Je skvělej! Už se vidím-držíme se za ruce, pozorujeme západ slunce... Kouknu se do zrcadla. Make-up mám rozmazaný, kruhy pod očima... Však se odlíčím a kruhy nějak zamaskuju. Když se chystám postavit na kávu zazvoní mi mobil. ,,Kdo to je?! Nikoho nechci!" A běžím pro mobil. Na displeji se mi ukáže velkým písmem:"Kamca" a já najednou dostanu chuť odpípnout hovor. Přece jenom stisknu tlačítko se zeleným telefonem. ,,No co je?" ,,Haló? Seš tam? Blbě tě slyším... Stichněte na chvilku, volám!" Ozve se z mobilu. Polekaně zavrávorám a málem upustím mobil. ,,Seš tam Jano?" ,,Jo, tak co je?" ,,Před chvilkou jsem došla z dízy. Ještě jsem přivedla nějaký fajn blázny, nechceš se k nám přidat? A proč jsi na diskošce nebyla?" Zarazím se a rychle volím slova. ,,No... Tak... Já a Michal..." ,,Chápu, podrobnosti nemusíš. Ale já taky! S Karlem! Heh, byl to spíš takovej úlet... Tak přijdeš ještě ke mně? Aspoň na chvilku sezmámím tě s prima bandou!" Přemítám nad tím, jestli mám jít nebo nemám. ,,He?! Právě přišel Míša!" To už se nerozmýšlím ani chvilku. ,,Jo, počkej čtvrt hodiny, jdu za tebou!"
*
Unavená a vysílená, ale přesto na sebe rychle napatlám make-up a ještěuklidit učebnice. Vezmu si na sebe zelený top bez ramínek a riflovou minisukni, kterou jsem měla když jsme se učili s Michalem. Rychle si obuju kozačky, vezmu kabelku a běžím za Kamčou. Pak pomalu přiložím prst na zvonek. Ze dveří se ozývá smích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NiKy* NiKy* | Web | 4. února 2011 v 22:21 | Reagovat

Ahoj, máš u mě hodnocení blogu.
Odkaz je tady:

http://nikysweetworld.blog.cz/1102/hodnoceni-blogu-pro-kakaryn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓