Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Na škole kouzel-3 díl

19. ledna 2011 v 6:21 | kakaryn |  Na škole kouzel
A máme tu konečně třetí díl, dlouho tu nebyl :/

Do vozu přišla blondýnka a zase něco oznamovala. Já ji ale neposlouchala. Dívala jsem se stále jen na Ricka. Dívala jsem se do jeho světle zelených očí, vyzařovaly jakési krásné světlo. Když pak zabloudily na mě. Ihned jsem ucukla a doufala, že to neviděl. ,,Vaši hůlku, prosím." ,,Cože?!" Vyjekla jsem. Jakou hůlku? kouzelnou? ,,Ona je nová, jede poprvé." ,,Ach, takže nováček." A pohlédla na mě s divným výrazem v obličeji. Naháněl mi husí kůži. Chvíli na nás dva koukala a pak řekla: ,,Doufám, že si pobyt v Karleymu užijete." A zase na nás hodila ten divný výraz. ,,Nashledanou." Pak se postavila na začátek vozu. ,,Za patnáct minut budeme na Karleymské škole, zabalte si prosím své věci." A zase šla. ,,Divná..." ,,Katy? Ta je pořád divná." ,,Ty ji znáš?" ,,Tady ji zná každý." Dál jsem se nezajímala. Bylo mi to jedno.
*
*
*
,,Tak... Nevěděla jsem, že je ta škola TAK velká." Rick mě chytil za ruku a šel se mnou do ředitelny. Když jsem vcházela, ovanula mě zvláštní energie. Ředitel diktoval svému sekretáři magická slova a on je rychle psal. Tak rychle, že měl za chvilku popsano celou stránku. ,,Dost Bromisi." Řekl a muž konečně vtyčil hlavu od pergamenu. Uši měl podivně zahnuté nahoru a ústa tlustá jako dva párky poskládané nad sebou. ,,Vodu?" Zeptal se příjemným hlasem, který připomínal hlas mého dědy. ,,A-ano. Děkuji." Vztyčil svou hůlku a pronesl: ,,Herrjindur karndhur." Džbán vody automaticky nalil do sklenice vodu a ona začala lemitovat. Vznasla se až ke mě a já ji pohodlně uchopila. Pak se na mě podíval ředitel. Povytáhl jedno obočí a zeptal se: ,,Nováček?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gaaruša Gaaruša | Web | 19. ledna 2011 v 19:07 | Reagovat

Užasnééé =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓