Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Dvě holky mezi dvěma kluky-3 díl

22. ledna 2011 v 13:32 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
Přiběneme do třídy zrovna když si Michal sedá. Usměje se na mě. ,,Vidíš, balí mě!" Pošeptám Kamile. ,,ten jeho kámoš fakt hezkej!" Začne zase Kamča. ,,Chceš se snad vsadit, že ho sbalíš?" Povytáhnu obočí. To ale už vchází účuska.
*
Na učení se nemůžu soustředit, stále pokukuju po Michalovi. Kamila zase-a to určitě-pokukuju pro změnu po Karlovi. Konečně zvoní. ,,Už bylo na čase!" Kamča hned na začátku přestávky jde za Karlem. Já se na ně koukám z dálky. ,,Sbohem, mé dva tácy..." Vtom se za mnou ozve až příliš známý hlas. ,,Co si tu mrmláš?" ,,Ááá!" Srdce mi poskočí v krku a padá dolů. Asi ho už mám v kalhotách. ,,Vylekal jsem tě?" Zeptá se jemně. ,,Ne-teda... jo! Ale trochu!" Vykoktám ze sebe. Mám kousek od flirtování. Jde se na věc! ,,Víš, chtěl jsem se ti omluvit za to jak jsem se k tobě choval... Choval jsem se hloupě." Konečně ho to napadlo! ,,Jo, v pohodě." ,,Tak jsem si říkal, jestli bys nechtěla třeba dneska odpoledne... Se se mnou učit? Matika mi moc nejde, budu rád, když mi pomůžeš," Jsem v sedmém nebi. ,,Klidně! Teda... Jasně, ve tři? Tady máš adresu... A dole je mobil." Začnu psát na cárek papíru vytrženého ze sešitu matiky. Sehnu se k lavici tak, aby mi viděl na zadek. V duchu se zasměju. balí mě! Cítím, jak mě propalují jeho oči, zatímco já píšu. Podám mu papírek. ,,Tak ve tři!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓