Vítejte na mém blogu o mých povídkách, nudných kecech a občas i o mých kresbách. Prosím, nespamuj tu, jinak mažu. A pokud uvidím obsah mého blogu na jiném, tak samozřejmě že nahlašuju. Co jiného, že. A pokud bych tě náhodou navštívila, můžu ti říct pouze jedno: Hodně štěstí. _______________________________________________
Chci DOMŮ
_______________________________________________
Blog založen: 30.12.2010
Admin: kakaryn
Narozeniny: 3.11.pokud vím, tak každý rok

_______________________________________________
Sraz v chatu: ---
_______________________________________________
STATUS POVÍDEK:

Kiwa-chi - 1 díl (Vychází prostě kdy si autorka umane)
Dvě holky mezi dvěma kluky-7 díl (Vychází kdykoliv)
Tajemné dopisy- 1 díl     (Vychází nepravidelně)
Oheň dohasíná-2 díl (Vychází kdy si autorka umane)
_______________________________________________

Leden 2011

Diplom za soutěž pro chytré hlavičky opět od Zuzky :)

31. ledna 2011 v 20:37 | kakaryn |  Ceny pro mě
Tento diplom jsem dostala za soutěž pro chytré hlavičky. Měla jsem vymyslet povídku. Obstála jsem tam s touto:

Blížila jsem se k letadlu. Vůbec se mi tam nechtělo. Chtěla jsem zůstat u táty v New Yorku. Máma a já bydlíme v San Franciscu. Každé prázdniny k tátovi letíme letadlem, ale tyto prázdniny si našel jinou... A máma se sním kvůli tomu pohádala. Zatímco se oni hádali, já jsem seděla skrčená v koutku a tiše plakala. A teď, když se blížíme k letadlu a odletíme nadobro, se mi chce brečet ještě víc. ,,Pojď, letadlo za chvilku odlétá, ať to stihneme!" Já se mámě snažím vykroutit. ,,Ne! Já do toho letadla prostě nevstoupím! Nikdy!" Bylo vidět, že je máma už tak dost nazlobená. ,,Ty tu chceš s tím... S tím hulvátem být?! Na to zapomeň!" Máma mě táhne dál k letadlu. ,,Ne! Ne!!" Křičím a zběsile sebou kopu a mávám rukama. ,,Ne! Prosím!" Máma mi sevře ještě víc zápěstí a podívá se mi do očí. Ten pohled nevydržím. Začne další příval slz. ,,Do toho letadla musíš vstoupit! Nenechám tě tu s ním! On si našel jinou--" ,,Tak proč jsi se sním pohádala?! Jste rozvedení, je to jeho věc! A ty mě pusť!!" A zase sebou začnu máchat a kopat. ,,Ne!! Prosím, já tam nechci..." Řeknu vyčerpaně. ,,Ale pujdeš tam! Letadlo za chvilku startuje! A chytí mě tak silně, že mi zápěstí zčervená. Sekám sebou. ,,Jdi!! Nastup si!" Máma mě strčí do letadla. ,,Ne!! Prosím, já nechci zpátky! Chci zůstat u táty!!" To už je ale pozdě. Máma mě strčí ještě víc, zavrávorám a málem spadnu. Chytne mě za obě zápěstí a tahá do sedadla. Sbohem tati, budu tě mít stále ráda!

Diplom za poznávačku č. 3 od Zuzky

31. ledna 2011 v 20:31 | kakaryn |  Ceny pro mě
Diplom na oplátku :D
Je moc hezký, líbí se mi.

Bubli #2

30. ledna 2011 v 18:18 | kakaryn |  Bublinovky
Dnes je bublinovka s Miley Cyrus. Co asi na tu zamilovanou SMS říká?
Bubli#2 Miley Cyrus

Diplom za bleskovku #1

30. ledna 2011 v 18:12 | kakaryn |  Ceny pro vás
Pozdě, ale přece :D
Diplom pro Zuzku od kakaryn za bleskovku #1
Diplom pro majdu za bleskovku #1 od kakaryn

Diplomek
Snad nevadí že je každá jiná... Velikostí. Diplom pro zuzku jsem dělala již v Gimpu.

Píšu! (píšeš, píšeme)

29. ledna 2011 v 18:34 | kakaryn |  My diary
Tak jsem se rozhodla udělat další díl komiksu... Já vím, tady na blogu žádný není, ale bude :) Zatím si ho čtu jenom sama nebo s kámoškama. Můj komiks se jmenuje K.T.A. Jsou to první písmena jmen. Jmen holek co v tom komiksu vystupují. Kynty, Tess, Alice.
Je to tak trochu moje srdeční záležitost. Kreslím je vlastně už od mých osmi let... No, vlastně... Dřív se komiks nejmenovat K.T.A., ale K.T.D.S.A. tedy Kynty, Tess, Dirty, Shell a Arthel. S těmito dívkami jsem udělala asi čtyři řady, ale pak mě to přestalo bavit. Rok jsem na to kašlala. Až pak mě napadlo, že bych mohla udělat další díly dívek se superschopnostmi. Nebudu nic prozrazovat dopředu, jen chci dát vědět že-asi v dubnu-tu bude komiks. Již se na něm pracuje, prosím o strpení.

Dvě holky mezi dvěma kluky-4 díl

28. ledna 2011 v 21:30 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
Po zazvonění na hodinu si hned sednu do lavice a všechno povím Kamče. ,,Fakt?! To je super! A teď ti řeknu něco já! Pozvala jsem Karla ke mně domů na doučování! Dneska VEČER! Mamka není doma, takže budem mít klid..." A pak následovala celá řada zamilovaných slovíček a prostě všech těch patlanin kolem toho. Ale trochu Kamile přece jen závidím... Večer... U ní... Máma není doma... Moje taky ne, ale... přece jenom jí zavidím.
*
Ze samé nerozhodnosti si koušu nehty. Tyhle šaty, tyhle... Nebo jenom ty nové rifle a ten top? Ne... Nemůžu se rozhodnout! Tyhle šaty se mi líbí, ale tyhle jsou hezčí... Všechen obsah skříně vyhážu na postel a zavřu oči. Namátkou vytáhnu dva hadry. V ruce mám džínovou minisukni a zelený top bez ramínek. ,,Pfff..." Doufám, že se mu v tom budu líbit! Letmo kouknu na hodiny. Dvě! Ne! To nestihnu! Ještě nalakovat nehty, učesat se, vybrat šperky a pak make-up. To jsem teda zvědavá.
*
Netrpělivě sleduju hodiny. Žužlám si koneček čerstvě vyžehlených vlasů a čekám. Tři... Začnu se dívat na dveře a skontroluju učebnice. Tři a jedna minuta... Začnu si prohlížet své nehty s nalepenými srdíčky. Tři a dvě minuty... Začnu si v zrcadle kontrolovat make-up a ještě jednou přejedu rty leskem. Tři a tři minuty... Začnu být netrpělivá ještě víc. Vezmu Eragona a začnu číst. Tři a čtyři minuty a já pokládám knížku zpátky do poličky. Pak zazvoní zvonek. Srdce mi začne bušit jako šílené. Nádech, výdech, nádech, výdech... A jdu otevřít. Ve dveřích stál Michal v celé své kráse. Měl nagelované vlasy a v ruce kytku. Bude to úžasné odpoledne!
*
Pět hodin a my se stále ještě učíme. Píšeme o závod vzorečky a další kraviny, které mě vůbec nebavily. Až do teď. Sednu si na postel. ,,Chceš ještě něco vysvětlit?" Podívám se na něho. ,,Ano," Podívá se mi do očí. ,,proč mě furt přitahuješ?"
Byla jsem v sedmém nebi. Vlastně ve dvanáctém. Ne, ne, ve dvacátém! On mě miluje! Jo! Usměju se. ,,Tak pojď."
*
Nudně vstanu z postele. Nikam se mi nechce. Přehodím přes sebe noční košili a jdu dělat snídani.

Na škole kouzel -4 díl

25. ledna 2011 v 6:32 | kakaryn |  Na škole kouzel
Udělala jsem ještě jeden krok. ,,Ano. Jdu se právě zapsat." Ředitel povytáhl jedno obočí. ,,Přihlášku, Bromisi."
*
Když jsem byla zpět na chodbě, oddechla jsem si. To místo mi nahánělo strach. ,,Teď si musíš obléct uniformu a vybrat si pegase. Ale nejdřív ti ukážu tvůj pokoj." Škola v Karleymu byla opravdu velká, a to jsem ještě nevěděla, jak vypadá uvnitř. Nejdřív jsme šli dlouhou chodbou a pak doleva... Pak rovně a doprava... A pak zase doleva... Nebo do prava...? Pak jsme dorazili na nějaké dveře s číslem 3265. Rick zaťukal. ,,Dále!" ,,Volno!" ,,Ježiš, kdo to je?!" Ozvalo se zevnitř a jedna dívka nám otevřela dveře. Uviděla jsem blondýnu a dvě hnědovlásky. Hned se ozvala bloncka: ,,Co tady zase chceš, Ricku? A kdo to panebože je? Myslím tu brunetu." Hodil na ni zlostný pohled a představil mě. ,,Liso, tohle je Claire," ukázal na blondýnu, ,,a tohle je Stacy a Lussy." Ukázal nejdřív naa hnědovlásku s culíkem vzadu a pak na tu z rospuštěnými vlasy. ,,Vyber si postel a drž se ode mně dál!" Zasyčela Claire. Vybrala jsem si hned první postel u dveří. ,,Claire, nech ji na pokoji! Jak se jmenuješ?" ,,Lisa." ,,Je mi šestnáct, Claire je taky šestnáct a Lussy je sedmnáct." ,,Mě je taky šestnáct." Špitla jsem. Začala jsem si vybalovat kufry. ,,To je moje půlka!" Zakřičí na mě Claire když se snažím narvat mé hadry do skříně. ,,Není to jedno?" Už mi začíná pomalu lést na nervy. ,,Není to jedno! Zalez pěkně na tu svou!" ,,Konečně ji nech Claire!" Odsekne Lussy. Ukáže na uniformu. ,,Tak si ji obleč. Pak s tebou zajdu vybrat pegase a představit ostatním." Vmžiku mám na sobě uniformu která mi perfěktně padne. Žasnu.

www.zuziikxq.blog.cz

23. ledna 2011 v 15:39 | kakaryn |  Ohodnocené blogy
Máme tu první ohodnocený blog!

Záhlaví: (8/10)
Docela povedené... :)
______________________________________________________
Menu: (8/10)
Docela hezké, po aktivaci však nečitelné :/
______________________________________________________
Články: (5/10)
Abych pravdu řekla, nic moc, jsou totiž většinou okopírované >:(
______________________________________________________
Návštěvnost: (--/10) Zatím
Návštěvnost jsi dala teprve nedávno, nemůžu ohodnotit.
______________________________________________________
Celkem: (21/40)
Návštěvnost jsi dala teprve nedávno, nemůžu započítat.
______________________________________________________
Pozn.: První dojem byl pro mě docela křečovitý, ale až jsem se rozkoukala, uviděla jsem docela nadějný blog. Ale když jsem uviděla okopčené články, smích mě přešel. Články nekopírovat!

(Jinak celkem pěkný blog, který když se rozvine, bude určitě nádherný :))


ohodnotila kakaryn

Dvě holky mezi dvěma kluky-3 díl

22. ledna 2011 v 13:32 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
Přiběneme do třídy zrovna když si Michal sedá. Usměje se na mě. ,,Vidíš, balí mě!" Pošeptám Kamile. ,,ten jeho kámoš fakt hezkej!" Začne zase Kamča. ,,Chceš se snad vsadit, že ho sbalíš?" Povytáhnu obočí. To ale už vchází účuska.
*
Na učení se nemůžu soustředit, stále pokukuju po Michalovi. Kamila zase-a to určitě-pokukuju pro změnu po Karlovi. Konečně zvoní. ,,Už bylo na čase!" Kamča hned na začátku přestávky jde za Karlem. Já se na ně koukám z dálky. ,,Sbohem, mé dva tácy..." Vtom se za mnou ozve až příliš známý hlas. ,,Co si tu mrmláš?" ,,Ááá!" Srdce mi poskočí v krku a padá dolů. Asi ho už mám v kalhotách. ,,Vylekal jsem tě?" Zeptá se jemně. ,,Ne-teda... jo! Ale trochu!" Vykoktám ze sebe. Mám kousek od flirtování. Jde se na věc! ,,Víš, chtěl jsem se ti omluvit za to jak jsem se k tobě choval... Choval jsem se hloupě." Konečně ho to napadlo! ,,Jo, v pohodě." ,,Tak jsem si říkal, jestli bys nechtěla třeba dneska odpoledne... Se se mnou učit? Matika mi moc nejde, budu rád, když mi pomůžeš," Jsem v sedmém nebi. ,,Klidně! Teda... Jasně, ve tři? Tady máš adresu... A dole je mobil." Začnu psát na cárek papíru vytrženého ze sešitu matiky. Sehnu se k lavici tak, aby mi viděl na zadek. V duchu se zasměju. balí mě! Cítím, jak mě propalují jeho oči, zatímco já píšu. Podám mu papírek. ,,Tak ve tři!"

Nebudu tu často O-o

20. ledna 2011 v 19:55 | kakaryn |  Kecy v kleci
Je mi líto, ale nedokážu sem chodit každý den a dát sem tisíc článků. Očekávejte tedy že tu nějak extra dlouho nebudu a že bude článek tak obden nebo jen jeden článek denně...

Na škole kouzel-3 díl

19. ledna 2011 v 6:21 | kakaryn |  Na škole kouzel
A máme tu konečně třetí díl, dlouho tu nebyl :/

Já si myslím...

18. ledna 2011 v 19:57 | kakaryn |  Jiné soutěže
Tak schválně... Taková blbůstka, ale to určitě neuhodnete!

Myslím si: oko (Ale jaké? (do komentů))

Dvě holky mezi dvěma kluky-2 díl

18. ledna 2011 v 16:22 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
,,Heh, ty jsi fakt kráva, jako," Začne s tou blbou větou, které jsem se nejvíc bála. ,,Jen jsem se ti chtěla představit! Házíš ramena, jakej seš borec a přitom se pěkně ztrapňuješ!" Tím zařídím další výbuch smíchu. Otočím se na podpadku a se zdvyhnutým prostředníčkem se vsdaluji zpátky ke Kamče. ,,Trošku se ti to nepovadlo, co?" ,,Však já ho do konce tejdne dostanu!" ,,To jsem zvědavá, jestli fakt jo!" ,,Hmm... Hele, co takhle o čtyři tácy?" ,,Nedělej si ze mně prdel a radši jdi, je padesát pět," ,,No jo..." A začne se za mnou potácet. Každou chvilku zíve a vypadá jako mumie. Kruhy pod očima však šikovně skrývá pod vrstvou pudru a korektoru. Včera totiž pařila na jedný díze až do rána. ,,Haló! Zombie! Probuď se!" ,,Hmm... Nech mě, Jančo, včera jsem tam i něco pila a trochu kouřila." ,,A to tvoje mamka nezjistila?!" ,,Byla jsem sama doma." Už mi docvaklo. ,,Hele, nechceš jít s náma dneska večer na dízu? Bude prča." Na chvilku zapřemýšlím. Za svůj život jsem byla na díze už stokrát, a zrovna dneska večer jsem chtěla někam pozvat i Michala. Kdyý viděla, jak se rozmýšlím, pronesla: ,,A bude tam i Míša," ,,Jasně, jdu!" A propukl smích. ,,Hele, Kamčo--" ,,Dámy, pokud vím, tak před chvilkou zvonilo! Jaktože jste stále ještě na chodbě?!" ,,Promiňte paní učitelko, hned jdem!" A upalovaly jsme do třídy. ,,Ta úča je kráva..." Mumlala jsem si cestou pod fousy.

Dvě holky mezi dvěma kluky-1 díl

17. ledna 2011 v 21:19 | kakaryn |  Dvě holky mezi dvěma kluky
,,Pohni Jano, dělej! Za chvilku začíná škola!" ,,Jo, počkej!" Já jsem Jana. Má nej friendka je Kamila. A vypadá to, že na mě asi jen tak nepočká... ,,Rychle! Nebo jdu bez tebe!" ,,Jako bys nemohla chvilku počkat! Už si dávám lesk!" Křičím na ni z koupelny. Pak ovšem nastoupí moje mamka. ,,Jano! Jestli hned nevypadneš z té koupelny, tak tě odstřelím!" ,,Nojo, už jdu..." Nikdy se tak hodně nelíčím. Normálně mi stačí pudr, řasenka a lesk, ale dneska je to trochu jinak. Na školu nastoupil novej kluk, bombovej! A tak se na něj snažím udělat dojem. Jsem strašně zvědavá, jak bude reagovat na mě. ,,Já už jdu, pak mě dožeň!" ,,Čekej, už jdu!" A ploužím se z koupelny. Ani na sobě nemám růž. Prostě si s očníma stínama musím vystačit i tak. Taky jsem si koupila new korále. Jsou fakt supr! A new náušnice, které jsou dlouhé až po krk. Hodím přes sebe mikinu, vezmu peněženku a přehodím tašku přes rameno. ,,Tak mi jdeme, mami!" ,,No to je dost," Řekne. ,,Doufám, že mi v práci nevynadají. A teď jděte." Vypotácím se ze dveří. ,,Pche! Pondělí... Hroznej den!" Začne Kamila. ,,Hmm... Tak si skočme za školu! Znám jednu fakt bombovou pizzerku, určitě ti bude chutnat!" ,,No, já nevím," začne se ošívat. ,,Kašli na školu! Je nám patnáct! Chdit za školu je v takovym věku normal!" ,,Jo, ale nříkalas, že bude ve škole dneska Michal?" Pozvedne obočí. ,,Já vím, ale nejsem dost nalíčená a oblečení taky zrovna není fajne..." ,,Jen to řekni-ty se bojíš!" ,,Nebojím!" ,,Ale bojíš!" ,,Vsaď se!" ..O dvě kilča, že ho do konce tejdne nesbalíš!" ,,Pche! Klidně dva tácy! Sbalím ho hned!" ,,Jak myslíš!" Ani ne za čtvrt hodinu jsme u školy. ,,Lol! Tam je!" ,,Kde?" ,,Taam!" Začnu bejt nervózní. Má s sebou kámoše, to mi asi nevyjde... Pomalu se začínám strachovat o své dva tácy, našetřených od dvanácti. Upravím se, hodím ofinu přes jedno oko a zatarasím mu cestu. ,,Pic, já jsem Jana." Natáhnu ruku. On pozvedne jedno obočí. To mě ale nezastraší. ,,Ty jsi Michal, viď?" A stále mám nataženou ruku. Jeho kámoš vyprskne smíchy a vzápětí i on. ,,Jen se ti představuju!" To mě naštve.

26.1.-bruslení!

17. ledna 2011 v 19:08 | kakaryn |  Kecy v kleci
26.1.2011 bude bruslení. to znamená-zřejmě tu nebudu! Dávám vědět dřív, abyste pak nebrblali. Ale možná(pozor-MOŽNÁ) tu budu. Ale je to fakt málo pravděpodobné. (Panebože, jak to mluvím xD) Nasadím si brusle po mamce a pojedeme do Břeclavi. LoL! Já jsem nikdy na ledě nebyla! Panebože, to dopadne!sick-2.gif picture by sadistic_vamp
Ale hrozně se těšim. Fakt! Bude to prostě sjupr čupr!!!

Ehem... Prostě jsem ráda, že jedu, no.thwow.gif image by Salisko

Bubli #1

17. ledna 2011 v 18:10 | kakaryn |  Bublinovky
Bubli #1 Rihanna
Co si asi o tomhle myslí RiRi? Napište do komentů. Beru první tři!

Návštěvní kniha-->Kritika

17. ledna 2011 v 13:59 | kakaryn |  Návštěvní kniha
A zde pouze kritiku, prosím.

Návštěvní kniha-->Pochvaly

17. ledna 2011 v 13:56 | kakaryn |  Návštěvní kniha
Zde pište pouze pochvaly, prosím.

Zíííííííííííííív!

17. ledna 2011 v 5:12 | kakaryn |  Kecy v kleci
Taky nevíte, jak můžu v tuhle hodinu fungovat? Zrovna dělám diplomy do bleskovky... Ale furt mi ujíždí ruka, jsem prostě ospalááááá... Normálně totiž vstávám kolem desáté, a teď...sleep-1.gif picture by sadistic_vampNejradši bych dál spinkala... *Zíííív...* No, já jen, abyste věděli že dělám ty diplomy.Tak papá, miláčkové! *Zíííííív*


kakaryn

Změny v menu

16. ledna 2011 v 19:49 | kakaryn |  Co se děje na blogu
V menu jsem udělala takovou menší změnu... No, menší... Takovou trošku větší... Prostě změnu! :D
Místo těch nudných nápisů ,,Rubriky" nebo ,,Aktuální články" jsem místo toho dala obrázky... Prostě jsem se už nedokázala dívat na to neumělecké menu... Je v něm něco čemu nerozumíte? Co třeba v Grafice ,,Katalog"? Na to se chystám založit další stránku. Bude tam vždy nabídka avatarů, animaček, dessů... Prostě všeho možného, co se týče grafiky.

No comment.

kakaryn xD
Všechny mé adopt ZDE


Tinny↓
Waya↓


Wayla↓
Gerry↓